Legija-Stranaca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


*LEGIJA STRANACA*
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Zadnje teme
» Brisanje ne aktivnih clanova!!!!!
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyUto Dec 06, 2011 3:45 am od Chef

» ††† Franjkovic Goran †††
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyPon Nov 21, 2011 12:08 pm od Chef

» sierra K-ISOM
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyPon Nov 21, 2011 11:41 am od Chef

» Uskor Uskoro pocinje sa radom LS kod nas
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyUto Okt 04, 2011 12:35 pm od Chef

» Molio bih clanove da
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyNed Sep 18, 2011 11:06 am od Chef

» Uskoro postavljanje nove strane i foruma o Legiji
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyČet Dec 23, 2010 1:39 am od Chef

» Pitanje za sve clanove
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptySub Maj 22, 2010 10:31 am od Chef

» Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec....
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyNed Maj 09, 2010 8:08 am od Chef

» O Forumu par rechi...
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyPet Sep 04, 2009 9:28 pm od Chef

Ključne reči
Poslanici naj aktivniji nedelje
No user

 

 Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec....

Ići dole 
AutorPoruka
Chef
Admin
Chef


Rouge : 111
Reputation : 9
Datum upisa : 26.08.2009

Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... Empty
PočaljiNaslov: Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec....   Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec.... EmptyNed Maj 09, 2010 8:08 am

pisite na forumu, ne treba se stideti, ko pita ne skita.

Toliko poruka dobijem skoro sa istim pitanjima pa treba svakom pojedinacno odgovarati a i ja nisam cesto na forumu.

Prema tome pisite slobodno na forum bez ikakvog stida sta god da je.

Inace ako je bas nesto sto nije za javno pisite mi na Private

Salut
Nazad na vrh Ići dole
https://legija-stranaca.forumieren.com
 
Ljudi ako imate pitanja ne saljite meni na private, vec....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Legija-Stranaca :: Forum :: *Info i pravila Foruma*-
Skoči na: